ЗНО 2014 (зовнішнє незалежне оцінюваня 2014)

Загальні вимоги щодо реєстрації:

1.Ознайомтесь із Правилами прийому до ВНЗ, де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього оцінювання з яких мають бути зазначені в Сертифікаті ЗНО (далі – Сертифікат).

2.Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.

Пам’ятайте, що загальна кількість предметів, вибраних Вами для проходження ЗНО, не повинна перевищувати чотирьох.

Вам буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.

3.Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:

заяву-реєстраційну картку;

копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2013 року не виповнилося 16 років і які не отримали паспорт);

копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але є учнем випускного класу поточного навчального року, то підготуйте довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти (зразок довідки на на веб-сайті ХРЦОЯО розділ «ЗНО-2014»);

дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х4 см;

висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження ЗНО (у разі потреби);

копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

копію документа, що підтверджує законність перебування на території України (надають іноземці, особи без громадянства, біженці, особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту, закордонні українці).

4.Надішліть не пізніше 05.03.2014р. на адресу регіонального центру реєстраційні документи.Пересилку документів бажано здійснити цінним листом із описом вкладення.

Особі, яка зареєстрована для проходження ЗНО, буде надіслано рекомендованим листом такі документи:

сертифікат;

реєстраційну картку абітурієнта;

інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік»;

повідомлення про створення особливих (специфічних) умов для проходження ЗНО (особам, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Пам’ятайте, що Ви не будете зареєстровані для проходження ЗНО, якщо:

надішлете не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;

неналежно оформите документ(-и), необхідний(-і) для реєстрації;

зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;

подасте заяву пізніше встановленого терміну (визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

Про факт відмови в реєстрації для проходження ЗНО Вам буде надіслано відповідне повідомлення.

Отримавши повідомлення про відмову в реєстрації, Ви можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19.03.2014 р. надіслати на адресу регіонального центру новий комплект реєстраційних документів.

Якщо протягомтрьохтижнів із моменту відправлення реєстраційних документів до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Ви не отримали Сертифікат або повідомлення про відмову в реєстрації:

Необхідно перевірити чи надійшли документи до регіонального центру. Для цього скористайтесь сервісом «Сервіс пошуку поштових відправлень через Укрпошту» (на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (розділ «ЗНО-2014»). Сервіс розповсюджується на поштові відправлення, які надсилаються рекомендованим або цінним листом, та працює за 13-символьним цифровим номером (штрихкодовий ідентифікатор).

У разі, якщо регіональний центр отримав документи, необхідно перевірити стан обробки реєстраційних документів. Для цього скористайтесь сервісом «Сервіс перевірки стану реєстрації» (на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (розділ «ЗНО-2014»). Сервіс працює за номером, який зазначений у Контрольно-інформаційному листі. Сервіс дає змогу отримати інформацію про стан обробки, дату надсилання Сертифіката або листа-відмови та штрихкодовий ідентифікатор цього поштового відправлення.

У разі, якщо регіональний центр зазначив штрихкодовий ідентифікатор поштового відправлення, необхідно перевірити місце його знаходження.

У разі відсутності інформації у зазначених сервісах необхідно звернутися до регіонального центру за телефоном: 057 705 07 37.

У разі необхідності внесення змін до переліку предметів або персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру необхідні документи та раніше отриманий Сертифікат 2014 року.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до19.03.2014р.(дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Особливості ЗНО:

Здійснити 5 кроків:

1. Оформити Заяву-реєстраційну картку(самостійно або в пункті реєстрації):

завантажити з сайту УЦОЯО спеціальну програму;

заповнити поля у програмі;

роздрукуватиЗаяву-реєстраційну картку;

заповнити власноруч необхідну частину Заяви;

наклекїти 2 фотокартки для документів розміром 3*4 у відведені місця Заяви;

роздрукувати Контрольно-інформаційний лист(залишається на руках).

2. Зібрати комплект документів:

копію паспорта або свідоцтва про народження;

довідку з місця навчання (за визначеним зразком) або копію атестата.

Копії завіряються самостійно записом "Згідно з оригіналом”, підписом із зазначенням прізвища, ініціалів та дати.

3. Надіслати поштою до ХРЦОЯО комплект документів разом із Заявою-реєстраційною карткою.

4. Отримати поштою Сертифікат.

5. Перевірити наявність на сайті УЦОЯО (www.testportal.gov.ua) інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та pin-кодом, указаним у ньому.

У разі потреби внесення змін або виявлення помилок у Сертифікаті необхідно надіслати до ХРЦОЯО реєстраційні документи (повторна реєстрація) та раніше отриманий Сертифікат до 19 березня 2014 року.

У разі втрати або пошкодження Сертифіката необхідно оформити його дублікат у ХРЦОЯО після 1 квітня 2014 року.

У разі відмови від проходження ЗНО необхідно надіслати отриманий Сертифікат та відповідну заяву про відмову до ХРЦОЯО.

Пройти тестування

Здійснити 2 кроки:

1. Отримати поштою Запрошення-перепустку, в якому буде зазначено місце та час проведення тестування, або роздрукувати його із персональної інформаційної сторінки (травень 2014 року).

2. З’явитися на пункт тестування, маючи при собі Сертифікат, оригінал документа, за яким відбувалася реєстрація, та Запрошення-перепустку.

Отримати результат

Здійснити 2 кроки:

1. Ознайомитись із результатом на інформаційній сторінці (після оголошення результатів з певного предмета).

2. Роздрукувати з інформаційної сторінки Інформаційну картку, що є додатком до Сертифіката (після оголошення результатів з усіх предметів).

Пункти реєстрації

учасників ЗНО-2014, утворені в областях обслуговування Івано-Франківського РЦОЯО

№ з/п Регіон (область, місто) Назва пункту реєстрації Адреса пункту реєстрації ПІП відповідального за пункт реєстрації Контактний телефон Графік роботи пункту реєстрації
1. Закарпатська область Методичний кабінет управління освіти Мукачівської міської ради Закарпатської області вул. Пушкіна, 2, м. Мукачеве, Закарпатська область 89600 Данашевський Михайло Михайлович (03131) 31521 Понеділок-п’ятниця 9.00-18.00 Обідня перерва 13.00-14.00
2. Івано-Франківська область Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу к. 0231 ІІ поверх, головний корпус, вул. Карпатська, 15, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл. 76019 Демків Анна Іванівна, Німчук Леся Йосипівна (03422) 42218 Понеділок-четвер 9.00-16.00 П’ятниця 9.00-15.00 Обідня перерва 12.30-13.30
3. Тернопільська область Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя вул. Руська, 56, м. Тернопіль, Тернопільська обл. 46001 Радіо Лариса Володимирівна (0352) 252668 Понеділок-четвер 9.00-17.00, П’ятниця 9.00-16.00 Обідня перерва 13.00-13.45
4. Чернівецька область Комунальна установа «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області» вул. М. Горького, 23, м. Чернівці, Чернівецька обл. 58006 Лупул Оксана Валеріївна, Пернай Тарас Павлович (0372) 550810 Понеділок-п’ятниця 10.00-17.00 Обідня перерва 13.00-14.00

Т

Кiлькiсть переглядiв: 103

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.